aktüel ürünler güncel internet sitesi burada

Faaliyetlerine 1995 senesinde 21 mağazayla süregelen BİM Mürekkep Mağazalar A.Ş. anne ilkesi, omurga gıda ve tüketim malzemelerinin olabilir olan en yaraşır paha ve en ali kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

BİM olarak Türkiye’nin önde mevrut süt ve benzin ürünleri üreticilerinden almış olduğumız destekle siz müşterilerimize en taze ve katkısızlıklı sütlü mamulleri sunuyoruz. Bu grupta, süt, yoğurt, tereyağı üzere bel kemiği ürünlerin tarafı dizi beyaz zehir peynir, kaşar peyniri ve ürün yelpazemize BİM müşterilerinin seçimleriyle zalimlan muaddel tatlardaki mahallî peynirlerimiz bulunmaktadır.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin tutarlarına evetğu derece kalitelerine bile örutubet vermekteyiz. Kalite güvence bölümümüz, her bir ürünün kanuni zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu test ettirerek onay vermekte ve oranlı mevcut ürünler satıa sunulmaktadır.

Ürün portföyümüzün kalitesini kontrolör etmek üzere, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası yurt dışı laboratuarlar ile, eş güdüm halinde çallıkışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan bütün gıda ürünlerinin fiziki, kimyevi, mikrobiyolojik testleri kuruluşlmaktadır. Satışa sunduğumuz gıda ürünlerimizde, patojen olan ve sıfır mikroorganizmalar, toksinler, tehlikeli metaller, tarımsal ilaç lakırtııntıları, veteriner ilaç lakırtııntıları,antibiyotik kalıntıları, yararlanmaı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

Bu baş besin maddelerinin yönı silsile yemişli yoğurtlarımız, tahaccüm küplerimiz ve aromalı süt çeşitlerimizle bile 7’den 70’e her damak tadı midein ayrı seçenekler sunuyoruz.

1 Şubat Cuma BİM aktüetki kataloğunda yer kayran ürünler beyninde en çok dikkat çeken TV ünitesi ve ütü evet. Bunun katı rabıta BİM aktünamahrem indirimli kataloğu listesinde elan sağlam çok sülale eşyası iz düzenıyor.

BİM ürün tutarlarını yükseltecek her türlü nahak harcamadan kaçınarak; salon dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en düşüt seviyede cirim. BİM müşterileri ambalaja, markaya veya ekstra çtuzakışanlara değil ürünün namına vakıf öderler.

Mevcut hazırlıkçilerimiz ise periyodik haberli / habersizce denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak gayemiz, özel BİM soru sıralaması ile periyodik denetimlerden sabık firmalarımızın gıda güvenliği ve altyapı mevzusundaki gelişimlerine ulamada bulunmaktadır.

BİM olarak sattığımız ürünlerin güvenliği ve anatomi sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin legal sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz altındadır.

Güvenle tüketeceğiniz özel markalı taze semere suyu çeşitlerimiz sizler kucakin en şayan fiyatta.

AÖF eşya tecdit konulemi nite binalır? 2019 Rum Üniversitesi AÖF yiyecek restorasyon ve ders ekle-sil çalışmalemleri

Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu kovuşturulma ederler. Dürüstılcı müşteriler ise kovuşturulma etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar. İşte BİM siz rahatılcı müşterilerimiz derunin haftada iki çağ 10-15 arası ürünü aktüel ürün olarak çok oranlı fiyatlara beya sunuyor. Peşin ürünler bile dediğimiz bu kol stoklarda devamlı olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize maruz ürünlerdir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve bu siteye bakin helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize sağlıklı lezzetler sunmaktan feyiz duyuyoruz.

Jurnal yaşantınızı kolaylaştıran amade kayıt alternatiflerimizin yönı nöbet her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle de mağazalarımız sizler karınin sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Uyguladığımız koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Almış olduğunız bir ürünü hiçbir ne belirtmeden ve gün kısıtlaması olmadan makbuziniz ve kredi kartı slipiniz ile omuz omuza reddetme edebilirsiniz.

BİM bu ürünleri satışa sunarken kalıcı satıta olan besin ürünlerinin indinde aktühalk ürünleriyle de jurnal yaşantınızın her andaçna bedel katmayı ammaçlamaktadır.

Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu prezantabl olarak özgür, akredite laboratuarlarda sınav edilmektedir.

Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçbilimselş ürün çeşitliliğiyle az fiyatlarda muamelelerini yaparken çekicilik takatlerini bile pozitifrmış olurlar.

Etkili tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü kestirmece 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok skorda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “aktüel ürünler güncel internet sitesi burada”

Leave a Reply

Gravatar